Tablet Dağıtımı

TABLET DAĞITIMI

 Ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan küresel salgın  (Covıd-19)  neredeyse bütün öğrenciler üzerinde olumsuz etkileri olduğunu söyleyebiliriz. Pandemi sürecinin başlaması ile uzaktan eğitim sisteminin temelleri atılmaya ve yeni bir eğitim düzeni oluşturulmaya başlandı. Öğrenciler, veliler ve öğretmenler kendilerini daha önce alışkın olmadıkları bir durumun içinde buldular. Bir anlamda bu sürecin başlaması ile birlikte dijital bir dönüşüm yaşanmaya başladı. Bilgi ve iletişim teknolojilerinde meydana gelen hızlı gelişmeler Koronavirüs (Covid-19) öncesinde her sektörde olduğu gibi, eğitim sektörünü de etkilemekteydi.

Eğitimde dijitalleşme birçok fırsatı beraberinde getirmektedir. Bu fırsatların eğitim sistemine olumlu katkı verebilmesi için özellikle öğretmenlerin dijital eğitime adapte olması gerekmektedir. Son yıllarda yapılan yatırımlar ve eğitimlerle sınıfların, okulların teknolojik altyapıları, öğretmenlerin teknolojik bilgi ve becerilerinde olumlu gelişmeler yaşanmıştır. Bu olumlu gelişmeleri eğitim-öğretim süreçlerinin geneline yayarak ve sistemi dijital araçlarla destekleyerek hem içerisinde bulunduğumuz süreçte hem de sonraki süreçte eğitimde kalite artışı sağlanması mümkündür. Bu süreçte Paylaşım Vakti olarak yüzlerce çoçuğa tablet dağıtımı gerçekleştirerek bu zorşu süreçte toplumsal yükselişin temelini siz değerli bağışçılarımızla attık.

 

Tablet Dağıtımı

Tablet Dağıtımı

Bu zorlu dönem de derslere girmekte zorlanan kardeşlerimize tabletlerimizi dağıttık. 3 etap şeklin de dağıttığımız tabletlerimizi kardeşlerimize ulaştırdık. Siz de bu zorlu dönem de zorluk çeken öğrencilerimize destek de bulunmak isterseniz isterseniz 0264 502 66 99 no’lu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Hep birlikte gelecek nesile ışık tutalım…