Süt Keçisi

Süt Keçisi Bağışı

Dostluk bağlarını kuvvetlendirmesi açısından da oldukça önemli olan süt keçisi projesiyle, kilometrelerce uzakta iyilik bağı ile bir kardeş aile edinmenin tarifsiz mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Afrika’da milyonlarca insan yaşam ve açlık mücadelesi veriyor. Dünyaya gelen çocuklar  yetersiz beslenme yüzünden yaşamını yitiriyor Süt keçisi projesi ile yardıma muhtaç olan kardeşlerimize direkt olarak geçici bir yardımdan ziyade onlara bir gelir kaynağı sağlamayı amaçlamaktayız. Verilen süt keçileri ile beraber, aileler ilk önce hayvanın sütünden faydalanacak ve daha sonra bu işi ticarete dökmeye başlayarak gelir elde edeceklerdir. Bakımlarını üstlenmiş oldukları süt keçilerini çoğaltıp bu işi ticarete dökecek ve sonrasında hayvanın hem etinden hem de derisinden faydalanabileceklerdir.

Süt Keçisi Projesi, Afrika şartlarına uyum sağlayabilecek ve ekonomik potansiyeli olan hayvanların tespit edilerek, bu hayvanların bölge ülkelerinde yetiştirilmesini hedeflediğimiz çalışmanın önemli bir parçasını oluşturuyor. Paylaşım Vakti derneği yoksullukla mücadele eden insanlığa el uzatıyor sizde bu mutluluğa ortak olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha Detaylı bilgi için yandaki butonlardan ulaşabilirsiniz bağış yapıp bizi arayabilirsiniz, onların sizlere ihtiyacı var..