Kur’an-ı Ker’im Hediyesi

KURAN-I KERİM DAĞITIMI

Müslüman kardeşlerimiz için Kur’an medreselerinde eğitim görmelerini ve bu öğrencilerimizin hafız olmasına vesile olabilecek Kur’an- Kerim, İlmihal ve Elif Ba gibi islami kitaplar ile destek olmaya çalışıyoruz. Bu değerli hediye ile birlikte onların okuduğu her ayet, her kelime ile hayrına vesile olduğunuz bu işten sevap almanıza ve gönlünüzün sadakası olmasına katkıda bulunacaktır.

Efendimiz (S.A.V) buyuruyor ki; ‘’ Kim Kur’an-ı Kerimden bir harf okursa onun için bir iyilik sevabı vardır. Her bir iyiliğin karşılığı on sevaptır.’’

Dünyanın bir çok farklı bölgesinde hafız olabilmek için eğitim gören kardeşlerimize destek olmak için bir Kur’an-ı Kerim sizde hediye etmek isterseniz, online bağış sayfamızdan gerekli bilgileri görebilirsiniz.

Sizin en hayırlınız; Kur’an’ı öğrenen ve öğreteninizdir. (Hadis-i Serif)

Yaşanan zorlu şartlar savaşlar yoksulluklar gibi ana sebepler nedeniyle özellikle Afrika bölgesinde Kuran’ı Kerim ulaşılamıyor

Peygamber Efendimiz (S.A.V.) Buyuruyorlar ki “Kim Kur’an-ı Kerim’den bir harf okursa onun için bir iyilik sevabı vardır. Her bir iyiliğin karşılığı on sevaptır .

 Kuran-ı Kerim camilerde bile bulunmamaktadır. Sizde bağışlarınızla kardeşlerimize Kuran-ı Kerim hediye edebilirsiniz.

Zor şartlarda eğitimlerini ve geçimlerini sağlayan Müslüman kardeşlerimiz için Kur’an medreselerinde eğitim görmelerini ve bu öğrencilerimizin hafız olmasına vesile olabilecek Kur’an- Kerim, İlmihal ve Elif Ba gibi islami kitaplar ile destek olmaya çalışıyoruz. Bu değerli hediye ile birlikte onların okuduğu her ayet, her kelime ile hayrına vesile olduğunuz bu işten sevap almanıza ve gönlünüzün sadakası olmasına katkıda bulunacaktır.

Daha Detaylı bilgi için yandaki butonlardan bağış yapıp bize ulaşabilirsiniz onların sizlere ihtiyacı var…