Gıda Marketi Açıyoruz

Gıda Marketi açıyoruz.

Sosyal yardımlaşmayı artırmak, ihtiyaç sahibi ailelerimize destek olmak adına ücretsiz market, Sosyal Market projemizi hayata geçiriyoruz. Tüm vatandaşlarımızı da projemize desteğe davet ediyoruz çünkü hayat paylaşınca güzel.
Burada temel amaç, gerçek manada ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı, son derece hassas ve tarafsız bir şekilde tespit ederek, insanımızı rencide etmeden ve dinimizin de esası olan “Sağ elin verdiğini sol elin bilmemesi” prensibine bağlı kalarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza hizmet etmektir.
Sosyal Marketimizden yararlanan kardeşlerimiz sağlıklı ve hijyenik bir ortamda alışverişlerini gerçekleştiriyorlar. Burada yapılan her işlem bilgisayar ortamında kayda alınıyor. Sunulan ürünler marketimizde puanlama usulü ile değerlendirilip, her ürünün alışverişte geçerli olan bir puanı bulunmaktadır. Böylece para unsuru marketimizde geçerli olmayıp, paranın geçmediği bir sistem ile ihtiyaç sahibi kardeşlerimize hizmet verilmektedir.
Fazla gelen, kullanılmayan eşyalar varsa bu ürünler başka ellerde önem buluyor, umut oluyor, hayat buluyor. Vatandaşlarımız kullanmadıkları eşyalarını sosyal marketimize bırakarak başkalarına destek olabilir.