Eski-Anasayfa

Hakkımızda

Hakkımızda

Paylaşım Vakti Derneği; Dünya Genelinde sıkıntıya düşmüş, felakete uğramış, zulüm görmüş, aç ve açıkta kalmış; savaş, tabii afet gibi sebeplerle mağdur olmuş, yaralanmış, sakat kalmış; evsiz, yurtsuz, tüm Müslüman kardeşlerimize dernek üyelerimizin gönüllü yardımlarını ulaştırmak ve bu zor durumda ki insanların temel hak ve hürriyetlerinin ihlal edilmesini önlemek üzere çalışmaktadır.

Su Kuyusu Projesi

Su Kuyusu Projesi

Dünya’da çoğu Müslüman yaklaşık 700 milyon insan temiz su içemiyor. Çamurlu su birikintilerden iptidai şartlarda arıtılarak elde edilen sular her hafta çoğu 5 yaşın altındaki çocuk ve bebek olmak üzere 2 bin insanın hayatına mal oluyor.

Kurban Bağışı

Kurban Bağışı

Kurban ibadeti kişisel olmaktan çıkar ve başka Müslüman kardeşlerimizi dekuvvetlendirmenin güzel fırsatıdır. Belki de yıllardır ağızına bir lokma et koyamamış fakir,yoksul kardeşlerimiz sizlerin kurban bağışlarınızla bol bol et yeme fırsatına kavuşacaktır.

Kur'an-ı Kerim Hediyesi

Kur'an-ı Kerim Hediyesi

Benim tarafımdan (tebliğ edilen Kur'an'dan) bir âyet bile olsa insanlara ulaştırınız. İsrailoğulları(nın ibretli kıssaları)ndan da haber verebilirsiniz. Bunda bir sakınca yoktur. Kim bile bile bana yalan isnat ederse, cehennemdeki yerine hazırlansın

Paylaşım Vakti Derneği Bağlar Mahallesi Türbe Caddesi No:77 Erenler / SAKARYA 0 264 502 66 99 info@paylasimvakti.org.tr 08:00-18:00
Bildirim Formu